• Technika 5.A

• Takto vyzerala dnešná práca piatakov na Technike, ktorí prvý krát pracovali s náradím v dielni. Boli veľmi šikovní.

• Medzinárodný deň pamiatky obetí holokaustu

• 27. januára si pripomíname Medzinárodný deň pamiatky obetí holokaustu a výročie oslobodenia nacistického koncentračného tábora Osvienčim-Brezinka, preto sme pre žiakov druhého stupňa pripravili prezentáciu, ktorú sledovali so zatajeným dychom.

• TSV na korčuliach

• Ľadovú plochu využívame, keď sa dá..užili si ju naši žiaci aj na korčuliach, aj bez. Nech nám len mrzne!

• Liptovské múzeum 1.A

• Dňa 22.1.2024 prváčikovia navštívili Liptovské múzeum v Ružomberku. Niečo nové sa dozvedeli o téme Fašiangy. Vyrobili sme si masky a už sa tešíme na novú návštevu.

• Okresné kolá Olympiád v ANJ a NJ

• Naši šikovní žiaci ani tento rok nevynechali okresné kolá jazykových olympiád. Neboli to síce pódiové priečky, ale ukázali veľkú odvahu, odhodlanie a nemalé vedomosti v tejto náročnej súťaži. Natália Mráziková, Rebeka Sliacka, Timotej Peterec, sme na vás právom hrdí.

• Anglický jazyk 9.A

• Escape room alebo únikovka dnes v 9.A. A komu sa podarilo vyriešiť všetky úlohy, získať kľúče a uniknúť? Kto si zapamätal najviac z prečítanej Vianočnej koledy?.......Zachránila by sa len jediná skupina "Batmans", a teda Vanesska, Alex G. a Samuel Congrats guys, good job!

• Výtvarná výchova 5.A

• Piataci si na hodine výtvarnej výchovy pripomenuli, že význam vtáctva pre ľudí je obrovský, a preto to najmenej, čo môžeme pre ich záchranu urobiť, je postaviť im na záhrade či na balkóne vtáčiu búdku. Vytvorili pri tom tieto krásne obrázky s využitím prírodných materiálov.

• Žiak mesiaca DECEMBER

• Oznamujeme, že ŽIAKMI ŠKOLY za mesiac DECEMBER sa stávajú:

Za 1.stupeň Martin Sameliak (3.A)

Za 2.stupeň Nina Černochová (5.A)

• Výstava p. Kudličku v Galérii P.M.Bohúňa

• Veľké ďakujeme patrí p.profesorovi Jánovi Kudličkovi, ktorý nás dnes previedol svojou výstavou v Galérii P.M. Bohúňa. Poskytol nám bohatý výklad ohľadom svojej umeleckej cesty. Veľmi si to vážime a bol to pre nás nesmierny zážitok stretnúť sa s ním naživo. Ešte raz ďakujeme.

• Máme klzisko!

V areáli školy sa momentálne pripravuje ľadová plocha, ktorá bude využívaná aj počas vyučovania, najmä na hodinách telesnej výchovy.

Ďakujeme obci a hasičskému zboru.