• Bezpečne do školy

• Vo štvrtok sme sa boli pozrieť na akciu záchranných a policajných zložiek s názvom Bezpečne do školy, ktorá sa konala v Čutkovskej doline. Videli sme prácu psovodov so psami, ktorí pochytali zlodejov a vyhľadali omamné látky. Záchranári spolu s hasičmi zachránili zranených z vozidla a hasiči jedno horiace uhasili. Policajti strieľali a ponad hlavy nám lietal dron. Prezreli sme si záchranársku techniku a za program sme poďakovali potleskom. Slniečko svietilo a my ďakujeme za ďalší skvelý deň v adaptačnom týždni.

• Projektový deň čokolády/ Deň bez áut

• "Mňam " sa nieslo projektovým dňom. Zaujímavosti o čokoláde sme si preverili v kvíze, vyrobili sme si fajnotky z ovocia a rozpustenej , nechýbala ani ochutnávka, ale najviac sme sa zabavili pri čoko tanci.  Druhá časť bola environmentálna. Oslávili sme Svetový deň bez áut, a to už samotným príchodom do školy, kto mohol, prišiel bicyklom alebo kolobežkou. Na deti čakali rôzne disciplíny. O zábavu bolo postarané a už teraz sa tešíme na ďalšie projektové vyučovanie.

• OŽAZ

• Druhý deň v škole sme spolu absolvovali OŽAZ (Ochrana človeka a zdravia), ktorý mal formu pochodu v prírode.  Pri tejto prechádzke sme si uvedomili, v akom krásnom prostredí žijeme. Nakoniec sme šťastlivo dorazili do cieľa, kde nás čakalo prekvapenie - sladká odmena, vodné osvieženie a každý si mohol zasadiť a zobrať domov svoju palmu! Ďakujeme pánovi Milanovi Kráľovi a jeho Slovenským trópom.

• Slávnostné otvorenie školského roka 2024/25

• Vitajte v novom školskom roku! Tešíme sa na spoločné chvíle plné získavania nových vedomostí, zážitkov a priateľstiev. Dnes sme slávnostne otvorili školský rok 2024/2025.

Prajeme vám úspešný štart!

• Oslavy SNP v Partizánskej Ľupči

• Dňa 29.8.2024 sme si pripomenuli 80. výročie SNP. Naši žiaci Aďka Hrnčiarová, Tamarka Švecová a Maťko Kráľ prispeli k oslavám svojím hovoreným slovom, básňou a piesňou, za čo im veľmi ďakujeme.